Trzy diabły

Trzy diabły

Trzy diabły

okladka

„Trzy diabły” jest to moja praca dyplomowa, zrealizowana na Pracowni Projektowej, która w końcu, doczekała się ukończenia. Obrona przebiegła pomyślnie i zostałam już przyjęta do grona magistrów. :)

Książka pod względem graficznym w całości jest zaprojektowana przeze mnie, a treść jest zaczerpnięta z opowiadań zebranych przez Zbigniewa Włodzimierza Fronczka, w książce „Ludowe opowieści grozy” wydanej przez Agencję Wydawniczą GENS.
Wybrane przeze mnie opowieści zostały skrócone oraz zmienione, a wiele fragmentów wyciętych. Chciałam wyodrębnić tylko najważniejsze elementy fabuły i dostosować je do wymagań młodego czytelnika.

W książce znajdują się trzy, krótkie bajki, a każda w humorystyczny sposób ukazuje przygody diabłów, które żyły wśród ludzi. Często im przeszkadzały i psociły, ale zdarzało się też, że to one uczyły człowieka właściwego zachowania.

diebel-13 diebel-2 diebel-4 diebel-8

diebel-5diebel-3  diebel-1 diebel-9

Książka została wydrukowana w dwóch egzemplarzach, jeden posiadam ja, a drugi moja uczelnia, mam nadzieję, że kiedyś, ktoś może się nią zainteresuje na tyle, że zostanie wydana i dostępna dla każdego. :)

diebel-12  diebel-11 diebel-10 diebel-7

 

Zapraszam na fejsbuka :)

About the Author

Leave a Reply